Hakkimizda

           Starmill Makina sektördeki  20 yıllık tecrübesiyle  dinamik ve genç  bir şirket olarak   un , irmik ve yem fabrikalarında kullanılan makinaları imal etmek , yurt içi ve yurt dışına satışını yapmak üzere kurulmuştur.  O  günden bugüne müşteri memnuniyetini ve üretim kalitesini her zaman ön planda tutmuştur.

            Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle faaliyetlerini sürdüren firmamız, toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak hammadde girişinden, makinanın sevkine kadar tüm detayları Starmill kalitesiyle sorgulayıp, müşterilerine hatasız projeler teslim etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

           Patentli marka olan Starmill ®, Ar-Ge ye dayalı, gelişmiş teknolojiye sahip üretim tesislerinde daima en kaliteli ürünü üretmeyi başarmış olup yurt içi ve yurtdışında birçok tesise imza atmıştır. Un ve yem fabrikaları kurulumunda, üretim standardı, malzeme kalitesi, ürün sağlamlığı ve satış sonrası teknik destek gibi tüm süreçlerde Starmill Makina markasına yakışan profesyonel bir  yaklaşım sergilemiş ve sorumluluklarının bilincinde olmuştur. Uluslararası kalite yönetim standardı ISO 9001:2008 ve uluslararası kalite belgesi CE yi alarak kalitesini tescillemiştir.

           Starmill Makina, dünya pazarında payını arttırmak adına belirli hedefler ve stratejilerle yoluna devam ediyor, sektörün geleceğine güç katıyor.